| Steaua265 a întrebat:

Hei TPU love struck Vreau sa imi scot o scutire pe tot anul scolar pentru ora de sport deoarece ma doare ingrozitor in partea stanga. Am fost si la doctor si a zis sa nu este nimic. In fine, intrebarea este ce note imi va pune profesorul? Merci dau fundita love struck

1 răspuns:
| GlamiXD a răspuns:

Daca esti scutita nu vei avea note la sport, iar media in loc sa o imparti de exemplu la 18 materii o imparti la 17 deoarece nu ai facut sport. happy