| denis57612 a întrebat:

Hei, TPU! Zilele trecute vorbeam cu niste fete, iar la un moment dat s a ajuns la o discutie despre iubiti. Una dintre ele i a spus celeilalte ca eu as fi cel mai frumos baiat cu care ar fi ea vreodata. Ce credeti ca a vrut sa spuna? Credeti ca era ironica sau chiar ma considera dragut("frumos")? Apropo, eu sunt baiat si am 16 ani.

3 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Cum s-a trecut de la frig la caldura un pic, s-au pus hormonii in miscare! La16 ani nici fetele nici baietii nu stiu inca sigur ce vor si sunt luati pe sus de fluturasii din stomac. NU CONDAMN! Dar trebuie sa fiti si cu capul pe umeri, ca ce simtiti acum e doar atractie fizica, iar asta e de moment, impulsionata si de societate (vedeti lumea in jur cuplata, haida si voi sa fiti cuplati, nu mai aveti rabdare). Peste cateva zile va fi fitoasa si va uita ce a zis, sau daca nu, va profita de relatia cu tine pentru a arata celorlalti ca e in rand cu lumea, apoi te arunca la gunoi.
Mai gandeste-te ce viitor ar putea avea relatia dintre voi...(facultate, joburi... mai sunt ani de parcurs) Cel mult puteti fi prieteni deschisi, fara jena si fara raspunderi; invatati multe unul de altul, vorbiti deschis si daca se leaga ceva, aia a fost! daca nu, oricum ati zis de la inceput ca sunteti doar prieteni!

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Te place, dupa mine, si ti-a zis asta ca sa iti dai putin seama. Conteaza daca si tu o placi

| Iulia0102 a răspuns:

Baiatu'. e clara treabaa laughing te place, si a vrut sa faca o mica "glumita" cu tine ca sa iti transmita ca te place, dar tu sa te dai la ea, grele de cap fetele, no? laughing