| Iloveblue12345 a întrebat:

Hei tpueste un baiat in parc care se tot baga in seama cj mine,dar eu nu il prea bagam jn seama,si a plecat. De atunci il tot vedeam prin pafc,si ma tot gandesc la el. E foarte dragut,dar atunci nu imi dadusem seama. Nu a fosg ca ceilalti baieti care sa zica:Hei fata! Ce faci? Sau Hai sa ne ****(mi s-a intamplat sa mi zica asa unii baieti-_-) el era mult mai dragut. Si nu mi l pot scoate din cap. Sunt indragostita(stiu ca nu l cunosc indeajuns de bine dar mno). In fiecare zi merg in parc,si ma uit dupa el,pentru ca il adoooor. El stie cum ma cheama,cati ani am,si alte chestii,dar gen eu nu stiu nimic despre elcrying si sincer,as vrea sa aflu,dar n stiu cummm. Va roog ajutati-ma. Eu m-am gandit sa i zic asa:Heii, esti dragut, ai Facebook?laughing imi place mult de el. Dau funditaaa multumesc anticipathappy

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Stii ca si el iti va zice acelasi lucru, singura diferenta este ca va astepta sa treaca cateva intalniri.(poate).

| Yon1470 a răspuns:

El era inteligent si stia ca o sa pui botul!