| bilalala a întrebat:

Hei! Trec a9a si nu stiu sigur... putem merge la balurile bobocilor din altee licee, >nu?:

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Depinde de fiecare liceu. La mine s-a putut, putea intra oricine dacă plătea biletul. Dar sunt licee care nu acceptă alte persoane. Va trebui să te interesezi la liceul respectiv. Ţi se va spune cum e tradiţia acolo.
Dar cel mai bine e să participi şi la Balul din liceul tău! Balul Bobocilor e doar odată şi nu îl poţi rata! E o experienţă superbă! Distracţie plăcută!

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Da.Dar trebuie sa-ti cumperi invitatie da-ia...

| toxik a răspuns:

Normal winking

| AndyDeiu a răspuns:

Atita timp cat bagi mana in buzunar sa platesti intrarea a happy

| andraucv_3202 a răspuns:

Da poti! pentru ca eu am trecut a 10 a si in a 9a am fost si la alte baluri in alte licee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea are voie sa se duca unde vrea. Si la balul de la liceul tau nu o sa vina numai boboci, poate veni oricine.