| alegzuutz a întrebat:

Hei tu. Aveti vreo idee de ce de 2 3 ani nu mai simt deloc pofta de mâncare.Adica mă scol la 8 și îmi e foame d abia la 11 îmi vine așa o durere de burtă și i foame.Pareri?

5 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Bei cafea de dimineață? fumezi? cum deschizi ochii la prima oră? Câteva țigări?

Ce faci când te trezești de dimineață?

| alegzuutz explică (pentru 1onur):

Fumez de 1 an am 16 ani si beau cafea deseori dimineața de la vârsta de 12 ani cappucino

| 1onur a răspuns (pentru alegzuutz):

Fumatul îți distruge stomacul plămâni ficatul rinichi, mai alea dacă mai bei și cafea la doar 16 ani ai tăi până la 20 Doamne Dumnezeule ferește îți distrugi sănătate grav de rău.

Renunță la fumat și la țigări fiindcă îți vor cauza probleme grav de sănătate ești extrem de tânără este grav de păcat de tine ești încă un copil nevinovat fi caz pe mână unor nenorociți ce nu-și doresc decât să facă banii cu ori și ce preț pe lumea asta prin fel și fel de companii pline de chimicale ce-ți afectează viața sănătatea grav de rău ție.

Dacă dorești și vrei este alegerea ta.

| alegzuutz explică (pentru 1onur):

Pai stai explica mi ceva.Eu sufăr acum de ceva? Eu ma las de toate adică m-am lăsat de 1 luna mai bine zis dar cafea consum și energizante

| Violleta2022 a răspuns:

De la ipohondrie ti se trage happy