| zuzu a întrebat:

Hei tuturor. Am si eu o intrebare. De ce sunt cei care joaca fotbal atat de. nu stiu. Tot dupa fete/femei ..Si niciodata nu le ajung una. Adica, si altii fac sport dar nu sunt asa. De ce tocmai la ei? De unde vine asta? Si, de ce nu se poate face casa buna cu un fotbalist?

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune, oare sunt singuru barbat dupa planeta care urasc fotbalul si tot ce tine de fotbal, meciuri si chestii de genu? sa ridice manuta care mai e laughingca mine.

| zuzu explică (pentru Liviu):

Mai cunosc. laughing

| Soowhaat01 a răspuns:

Unii fotbalisti, deoarece au meciuri prin diferite locatii, isi fac mereu iubite. Unii dintri ei.

Nu se satura, deoarece nu le ajunge niciodata unabatting eyelashes. Vor mai mult. De fapt, cam toti te inseala. Rar, in ziua de azi sa mai gasesti unul la casa ta happy.

| zuzu explică (pentru Soowhaat01):

Da, dar de ce? big grin. Altii nu sunt asa. Basketbalistii de exemplu, sau cei care joaca handbal. thinking

| Patrick0Star a răspuns:

Nu spun ca asta e explicatia, dar cred ca se intampla asta din cauza hormonilor.
Fotbalul este un sport care chiar iti da hormoni.
si na... acum nu iti poti controla actiunile controlate de hormoni.
Poate mai e si din cauza ca ei cred ca sunt foarte apreciati de toti.
iar casa buna cu un fotbalist...laughing) ei bine cand barbatu' pleaca cate 2 luni in cine stie ce loc...

| zuzu explică (pentru Patrick0Star):

La treaba cu hormonii, m-am gandit si eu dar tot nu inteleg de ce.laughing Adica. si la basket aleargga si nu sunt asa big grin.

| Patrick0Star a răspuns (pentru zuzu):

Acuma na... probabil basketbalistii nu prea pot agata fete cu 1 m jumate mai mici... lor le trebuie girafe laughing) iar basketul nu e chiar atat de urmarit,(asa cred, cel putin in Ro)winking

| zuzu explică (pentru Patrick0Star):

Eh, era doar un exemplu.laughing Cert e ca fotbalistii au ceva... thinking Ceva aparte si nu pricep ce.laughing

| Patrick0Star a răspuns (pentru zuzu):

laughing))) Oare ce? laughing) ceva special cu siguranta laughing))

| teoet a răspuns:

Au prea multi banii si fetele asta cauta, un prost cu potential, practic sunt vinati de multe femeiiii.
Viata este scurta si cred fetele ca trebuie traita la maxxx.
nu este dragoste adevarata, este un compromis de ambele parti. po)))