| kissforme a întrebat:

Hei! Unui baiat i-a placut de mine. N-am vrut sa stau cu el. Acum mie imi place de el si lui nu (asa cred). Ce sa fac? Vreau niste statusur.

4 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Ar trebui sa te duci la el si sa ii spui ca ai facut o greseala ca l-ai refuzat si ca, acum ar fi momentul potrivit sa iti ceri scuze fata de acesta si sa-i ceri o sansa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu-l mai placi. Apoi o să reînceapă să te placă. Paradox.

| MiruD a răspuns:

Mmmm...Ar trebui sa iti plateasca cu aceeasi moneda, nu crezi?

| RaluMik0 a răspuns:

Cred car trebui sa mai stai cu el o vreme si sa incepeti usor cu pasi marunti