| kidaa a întrebat:

Hei.Va place Narcisa Salbatica?

Răspuns Câştigător
| AneDăă a răspuns:

Daca imi place? Il ador e cel mai frumos film.de multe ori am plans la el,imi pare rau ca Tutor a innebunit, in schimb micuta Narcisei, Teodora e o scumpica. Fundita?

8 răspunsuri:
| Dosok1 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nu-mi place cum sa stircat la inceputul sezonului 2 Narcisa iubiri nelegiuite

| Anonimusa a răspuns:

Da foarte mult.Mai ales noul sezon 3,, Narcisa-Iubiri Nelegiuite''

| Fl0rIn a răspuns:

Nnnnuuuuucrying

| frumusykk a răspuns:

Normalllll... adorrrrr

| webkinz28 a răspuns:

Nu

| Marrriaaa a răspuns:

Da, imi place happy, mentionez ca nu m-am uitat deloc la primul sezon, dar inteleg tot ce se intampla in al doilea desi mi se pare ca nu are mare legatura cu primul sezon :*
Oricum e fain love struck.

| kkkmakafull a răspuns:

Prea porno!laughingin rest DA!

| FunkPunk a răspuns:

Ie siper tareeeee.si sunt de acord cu diana