| Neuron a întrebat:

Hei, va rog frumos frumos (cu ciresica deasupra) sa raspundeti; vreau sa stiu si eu ce tunsoare mi s-ar potrivi. Am fata ovala, parul ondulat, cu volum si firul subtire. As prefera o tunsoare mediebig grin

Răspuns Câştigător
| Moov a răspuns:

Si eu am fata ovala parul ondulat cu mare volum numai ca firul mai gros...mmm pentru fetele ovale merg cel mai bine tunsorile bob cu breton, arata dragut, daca nu poti incerca una in scari care e tot clasica thinking dar bob merge cel mai bine happy

2 răspunsuri:
| mortallx a răspuns:

Trollingtongueunk-liniuta sau capac la spate.

| styleandthecity_4017 a răspuns:

Eu aici am gasit cele mai multe sfaturi legate de tunsori, forma fetei, tipul parului, sper sa te ajute
http://www.styleandthecity.ro/tunsori