| briana a întrebat:

Hei va rog mult cine imi spune si mie unde pot face haine la comanda? Nu vreau orice haine vreau sa fie ca ale lui Michael Jackson.

2 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

E mai ieftin decat sa le faci la comanda. http://shop.ebay.com/? _from=R40&_trksid=p5197.m570.l1311&_nkw=michael+jackson+jacket&_sacat=See-All-Categories

| Bluemind112 a răspuns:

Hainele lui michael sunt scumpe si erau facute de croitorul lui personal... deci... ai putea sa cumperi un costum din ale lui dar platesti MULT big grin