| DEIUTAAAAM a întrebat:

Hei,voi ce faceți când sunteți în depresie? in afara de ascultatul muzicii, când ascult muzica plâng și mai rau

Răspuns Câştigător
| Strongerthanyou1 a răspuns:

In primul rand, imi poti da te rog detalii de la ce a pornit depresia? Chiar si mesaj, sunt dispusa sa te ascult, te pot ajuta pentru ca exista solutie pentru orice! Daca ai depresie poti asculta muzica foarte vesela, sau sa faci activitati pe care le adori, sa vorbesti mult cu prietenii sau familia, sa te uiti la vodeoclipuri foarte amuzante de pe net, sa faci glume, sa mai iesi din casa cu prietenii, sa vezi filme interesante, dar atat de interesante incat sa-ti ia gandul de la anumite probleme, etc! Dar mai bine imi spui ce ai patit...cred ca te voi intelege si poate chiar te pot ajuta

4 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Tu acum esti in depresie si peste 5 minute nu mai esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac prăjituri.

| Adry05 a răspuns:

Miscarea e foarte buna cand esti trist. Elibereaza o substanta in creier care ajuta la buna-starea organismului.

| darrio2007 a răspuns:

Daca il asculti pe Salam, e normal sa plangi. Asculta muzica mai veselă, nu toate porcariile.