| anonim_4396 a întrebat:

Hei, voua de obicei va este foame dimineata? Ce mâncați la scoala de obicei și care este rutina a voastră normala pe o zi de școala? Mă refer când ieșiți de la scoala/liceu, când mâncați, va faceți teme etc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dimineata imi cumpar un sendvis
Cand ajung de la liceu mananc 2 feliute de paine (neagra) in mare parte cu piept de pui la gratar, salata verde, spaghete, piure, conopida, peste cu legume la cuptor si asa mai departe.

Si seara un ceai verde si asta-i toata masa mea pe zi rolling on the floor

| TanteMarianne a răspuns:

Depinde. dimineata beau ness. uneori imi iau la scoala o tableta milka/alta ciocolata(100grame) si o mananc pe parcurs, iar dupa aia acasa mananc un mar.
Alteori mananc un kiwi dimineata, la scoala nu mananc, iar la pranz salata de verde cu rosi si castraveti.
Seara de regula nu mananc, ori imi fac temele/invat sau ma uit pe net. Sport nu prea fac.

| 6Anonim9 a răspuns:

Mananc dimineata la 6, la scoala in pauza de 9 si 12, apoi acaza la 15 si 18. Teme nu prea primim, le fac la scoala oricum. Invat dupa 19, pana atunci ma ocup de starea mea fizica.

| 6Anonim9 a răspuns:

La scoala mananc sandwich-uri facute de acasa.