| TeTisSa a întrebat:

Heisad voua va merg dictionarele? mie nu imi mai traduce niciun dictionar roman-englez sau inverssad

Răspuns Câştigător
| Sheherezada a răspuns:

Care dictionare? online? Foloseste google translate. Asta sigur merge: http://translate.google.com/? hl=en

4 răspunsuri:
| Bibbi1507 a răspuns:

Da imi merg toate. Dar daca nu iti mai merge niciunul incearca pe google Translate. E bun si ala. Nu traduce propozitii intregi cum trebuie. Sunt mici schimabri dar cuvintele ti le traduce bine. FUNDA?big grin

| TeTisSa explică:

Da, dictionarele online nu imi merg de ceva timp si nu inteleg de cesad

| Sheherezada a răspuns (pentru TeTisSa):

Poate le-a cazut serverul. Sunt sigura ca revin happy

| TeTisSa explică:

Nu stiu. nu imi merg de 3 saptamana