| alexa14 a întrebat:

Hei vreau niste statusuri despre cei care se baga in vietile altora si care te mint doar ca sa te desparti de prietenul tau
de exemplu :-vedetiva de viata voastra ca de amea am eu grijahappyn-am nevoie de ajuorul vostru.Staţi linistiţi ca ma descurc si singuralaughing

-ma pis pe tot ce spun cei din jur ca eu orce ar fi merg mai departe chiard daca asa zisi prieteni ma trag in joshappy
la cele mai frumoase dau fundiţa:*

2 răspunsuri:
| frumixxxbubulina a răspuns:

Mesaje dulci de despartire – Texte frumoase pentru o stare trista, despartirea de persoana iubita

Nu doresc nimanui sa treaca prin tristetea unei despartiri de persoana iubita, dar daca totusi s-a ajuns in aceasta ipostaza incomoda sufleteste, iata cateva texte pentru mesaje care pot fi transmise prin sms sau prin orice alta modalitate dorita, mesaje mai dulci, care sa arate respectul fata de cealalta persoana.

Mie personal, mi se pare ca respectul trebuie sa existe, asta daca cealalta persoana nu a dat dovada de mitocanism la maxim, iar in acest caz acea persoana nu mai merita nici macar un gest schitat, sau un cuvant adresat, ci doar data uitarii.

Exemple de mesaje de despartire mai dulce:

- Adio de acum-ti spun… de-acum nu-ti voi ai fi o piedica in drum… destul am plans… destul m-am tanguit… ca sa constat ca tu nu m-ai iubit.

- Ce poate fi mai dulce atunci cand ai iubit…cand crezi intr-o poveste si simti ca ai trait… cand mii si mii de ganduri te poarta intr-un vis…dar tot ce tu simteai, de el a fost inchis. Read the rest of this entry »

Statusuri noi de despartire – Statusuri de despartire triste – Statusuri noi pentru messenger

Date: 29 Oct 2009 Comments: 4 so far

Atunci cand esti trist pentru ca tocmai te-ai despartit de persoana iubita poate iti doresti sa-ti exprimi sentimentele.

Daca esti printre cei care vrei sa-ti exprimi sentimentele o poti face prin aplicarea unor statusuri pe care sa le lasi vorbeasca in locul tau si care sa transmita mesajul tau.

Ai mai jos o selectie cu statusuri de despartire noi si originale din care te poti inspira.

Multe dintre statusurile de despartire de mai jos au mesaje care pot sa intoarca soarta in favoarea voastra, daca va doriti ca persoana de care v-ati despartit sa se intoarca la voi, merita incercat spunem noi.

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute