| insta a întrebat:

Hei,vreau sa devin idol kpop,cine vrea sa devina si e foarte serios imi poate da mesaj pe insta va rog, vreau sa ne încurajăm si sa ajungem impreuna idol kpop o sa lucram impreuna până reusim dar trebuie să fie foarte serioasă ps:sa fi fată si sa ai 14 15 ani
Insta:_justdaniela_me

1 răspuns:
| aizen0567 a răspuns:

Ai 14 ani Marinela nu știi ce faci, lasă tâmpeniile la o parte, ca să fii un idol kpop trebuie sa fi coreeană și să vorbești coreeana ceea ce e de la sine înțeles iar tu nu ești și nici nu poți deveni unul în condițiile tale și mai ales că trebuie să știi să cânți nu e o chestie de vârstă, nu poți deveni ceea ce vrei e ca și cum ai pune un câine să devină pasăre, dacă tot te pasionează popul incearcă niște auditii, sau închiriază un studio și lansează o melodie, oamenii mai visează și au niște obiective de atins în viață dar nu se trezesc cu fața la cearșaf și spun pe site ce au visat peste noapte