| MirajaneStrauss a întrebat:

Hei, vreau sa ii fac b.f.f-ului meu un cadou de Craciun, cadoul sa fie manual. (Respectivul este baiat si nu prea am idei. ) ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Un ceas, un lănțic, brățară, tricou etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

A spus manual, propune-i ceva uşor...gen un sărut smug laughing.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

A dacă e vorba de manual ai dreptate aici și dacă are imaginație bogată...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă eşti fată cel mai frumos cadou ar fi să-l scoţi din friendzone.
Dacă eşti băiat, băieţii nu-şi dau cadouri din astea...probabil eşti fată.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate că nici el nu vrea să fie scos.