| XLittleGirlX a întrebat:

Hei. Vreau sa ma apuc de facut povesti. De preferat cele cu adolescenti. Sunt in pana de ideisi nu stiu despre ce sa fac. Ma puteti ajuta cu cateva idei? Va rog mult. Multumesc oricum. Funda.

4 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Incearca sa te inspiri din viata reala si sa adaugi putina imaginatie, de exemplu gandeste-te la un moment in care, daca ai fi procedat putin altfel si totul ar fi luat o alta intorsatura si sa adaugi si putina drama, dragoste, intelegi tu. :*

| Bøøgey a răspuns:

Las-o balta, a scrie nu e pentru toti.

| Greenscarf26 a răspuns:

Poti sa scrii despre problemele adolescentilor, un fel de "jurnal" care sa le ajute pe fete si nu numai sa treaca peste experienta liceului happy

| Dana4ka a răspuns:

Scrie despre un cuplu care trec prin faze grele de exemplu unul din ei are o boala dar celalat stau mereu cu el