| kidutza_3486 a întrebat:

Hei vreau sa ma despart de un baiat dar fara sa il fac sa sufere...stie cineva cum pot face astapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Este imposibil sa nu sufere crede-ma daca el te placea nu ai cum mai bine fa-l pe el sa se desparta de tine adia fi mai "nesimtita" asa nu te va mai placea si se desparte de tine si nu o sa sufere

2 răspunsuri:
| Sofia07 a răspuns:

Ii poti explica frumos ca relatia nu mai merge, ca nu te simti in regula si ca vrei sa va despariti dar ramaneti prietenithinking

| vvulp a răspuns:

Hei am uitat sa-ti zic ca am herpes genital.