| sHock a întrebat:

Hei, vreau si eu de la voi cevaaa...big grin sa imi spuneti melodia preferata a voastra ...Msss:*

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Sunt mai multe:d.
Refflex-Obsession
j project-Miracle Love
Crazy win beautiful lover

ETC

23 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Dj Andi feat.Stella-Freedom(Original Mix):X

| Ana a răspuns:

Radio Killer - Voila

| inna a răspuns:

Am multe preferate, dar asta imi place si acum foarte mult.

http://www.youtube.com/watch?v=Is7NKkwAFYU

| Marii a răspuns:

Sex Pistols - Anarchy in the U. K.

| dragutza a răspuns:

Pai in primul rand imi plac multe melodii ale lui Michael Jackson: bad, thriller, dirty diana, black or white, blood on the dancefloor, the way you make me feel, leave me alone, you are not alone, heal the world, billie jeans, beat it si etc(chiar daca a murit imi plac la nebunie toate aceste melodii) si mai im place beyonce broken heard girl, Be with you, Back up, A girl with no name, After all i said and done si multe altele chiar si tu recunoaste nu ai numai o melodie preferata!happy

| daniDeeDee a răspuns:

Richard Marx - Wherever you go

| daniDeeDee a răspuns:

şi Jordin Sparks Feat. Chris Brown - No air love struck

| SweetCandy a răspuns:

Bere gratis-ce n-a vazut Parisullove strucklove strucklove struck

| diana a răspuns:

Pitbull-Hotel Room Servicekiss

| marsy a răspuns:

Jordin Sparks-Freezelove struck

| costyn162 a răspuns:

Miley Cyrus- The climb

| JoJo a răspuns:

Daughtry: no surprise
Breaking Benjamin: diary of Jane
Lee Ryan: guardian angel
big grin

| zuzumic a răspuns:

Mecena-eroul meu

| d33a a răspuns:

Deepside Deejays - Going my way
David Deejay - Sexy thing
Inna - July
Edward Maya-Stereo love :X

| liz23 a răspuns:

Roxete-milk and toast and honey
the script-breakeven
bon jovi-it's my life
Cele cu adevarat frumoase sunt mai vechi dar rezista probei timpului, cele actuale sunt cantate o luna doua si apoi nimeni nu le mai stie...

| Ioonela a răspuns:

Play and win - only, slow motion
crazy win - beautiful lover
animal x - nisip purtat de vant, etc
sunt f multe happy

| BiiBiis a răspuns:

Melanie Fiona - Give It To Me Right :X

http://www.youtube.com/watch?v=dyzfa1vDJuI

| Fazanu a răspuns:

Pai... nu as putea spune una singura... sa ma gandescthinking poate albumul lui Nane cel mai nou

| Anonim_9586 a răspuns:

Tote melodiile David Deejaykiss
Residence Deejays-Sexy Love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amedeo Minghi - edera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia mea preferata? E greu de spus probabil un mix al lui Morrilo de care sunt aproape sigur ca nimeni de aici nu a auzit laughing. Sa cautam o varianta mai comerciala. Mda. Sa spunem Unforgivable - Armin van Buuren! De fapt cine ma suna stie, sau mai bine zis o aude! laughing
@inna: nu am putut sa ma abtin sa nu vad care e melodia ta preferata din linkul catre youtube. sincer nu imi place melodia aceea din cauza videoclipului. apare acolo o tipa. singura care mi-a dat vreodata teapa pe bune! ehee. ce vremuri. si mai era aia a lui Balan. nopti de vara.

| insaneman a răspuns:

Linkin parca-given up si leave out all the rest

| fany a răspuns:

08. Pitbull - I Know You Want Me, Dj andi feat. stella freedom; Eminem-Beautiful. si mai sunt. Dar urasc manelele