| Glamour612 a întrebat:

Hei! :* Vreau si eu statusuri cu "Momentul in care... " Gen. :
~Momentul în care te uiţi la comentarii de acum un an şi te întrebi cât de prost puteai fi!
~Momentul când nu ai înţeles ce a zis cineva şi doar zâmbeşti şi speri că nu a fost o întrebare sau ceva trist.
~Momentul în care cineva îşi şterge comentariile de la o poză iar tu arăţi ca şi cum ai vorbi singur.
SAU
Lucruri amuzante gen. :
^Dacă Taylor Swift şi Taylor Lautner s-ar căsători, amândoi ar fi Taylor Lautner
^Atunci când vorbeşti cu fostul tău sau cu un prieten vechi şi te comporţi ca şi cum eşti o fată conştiincioasă, ca şi cum te-ai maturizat. Şi foloseşti cuvinte extravagante
^Dragă Cameră, Urăsc cum mă faci să arăt urât. Oglinda e aşa drăguţă cu mine!
Cat mai multe vreau. Multumesc frumos! :*
FUNDITA, normal! :*

1 răspuns:
| deeitza a răspuns:

Momentul acela cand te uiti din intamplare la persoana iubita.Iar ea se uita fix la tine