| oO a întrebat:

Hei:X
am cunoscut un baiat prin intermediul unui fost coleg si mi-a dat de inteles ca ma place si eu il plac ft mult:X vb prin mesaje si asa dar nu stiu de ce nu ma cheama afara oh go on pls help cum sa fac sa ne apr mai mult

3 răspunsuri:
| iszabella a răspuns:

Il poti intreba daca ar vrea sa iesiti la o plimbare micuta in parc sau prin cartier

| allyssa a răspuns:

Cand mai vorbesti cu el(la telefon sau pe mess) spune-i asa:"ah ce frumos e afara azi! as vrea sa ies afara dar nu am cu cine, toti prietenii mei sunt ocupati azi...".si el daca te place, poate te invita afara ca sa nu te plictisesti singura in casa.incearca,poate merge si asa va mai apropiati, vorbiti mai mult in timp ce va plimbati. happy

| Ks_1782 a răspuns:

Fi si tu mai directa big grin daca il placi spune-i,poate lui ii e rusine sa-ti zica,nu e mare lucru. si cu iesitul afara,poti sa il chemi si tu daca chiar vrei sa iesi cu el afara,daca stai dupa el, cine stie cand te va chema, poate ii e putin rusinicahee hee