| zuzu_8584 a întrebat:

Hei love struck... as vrea si eu sa stiu in cta. agentii de modeling pentru viitoare "fotomodele" adica am 12 ani si vreau sa fac modeling sau ceva de genu' intelegeti voi sa mi se faca poze etc. si cam cat mar costa pe luna/ an si care ar fi profitul sau beneficiile.

Mersii multlove struck

Dau fundita pls ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| TeddyAn a răspuns:

Toate...de 12 ani vor sa se faca modele. ALO! Fetele voi sunteti in crestere, abia v-a crescut un sambure de san si vreti sa apareti in reviste?

| Heythere a răspuns:

Hey` zuzulove struck din pacate nu te pot ajuta sad dar as vrea sa il intreb ceva pe TeddyAn...scuza`ma... thinking din intamplare nu pot gasi raspunsul, deci este treaba ta daca vrea ea sa se faca fotomodel sau altceva.de unde stii ca vrea acum si nu mai asteapta, fata a intrebat asa.sa stie of.si pana la urma. DA! Vrea! Daca este frumoasa si slaba de ce nu?! ma rog asta este parerea ta oh go on`.