| TraficantaaDePessos a întrebat:

Hei love struck Ma tot enerveaza un baiat... Aveti niste statusuri prin care sa il fac sa inteleaga ca e urat si ca nu vreau sa fiu cu >el?: Fundita`.; x Da` nu vreau de pitsii`no talking

Răspuns Câştigător
| VanillaBear a răspuns:

Gandeste-te daca un baiat ti-ar face tie exact acest lucru.nu te-ai simti respinsa? nu ti-ar piere putin din increderea in tine? De ce trebuie sa il faci sa se simte prost pentru ca este atras de tine?
Daca intr-adevar este insistent si tu nu doresti sa "fii cu el", poti sa te intalnesti cu el si sa ii spui asta fata in fata fara sa il jignesti tongue
Eu una cred in karma.asa ca ai grija cum te porti cu altii ca asa se vor purta si altii cu tinehappy

Sper ca te-am ajutat si ca vei face alegerea buna happy

xoxo Vanilla

29 răspunsuri:
| d1onn5o a răspuns:

Nu mai bine ii spui direct pe messenger ce intentie ai decat sa lasi la voia statusului?

| Blondamea a răspuns:

Pai dc nu ii sp in fata chesti asta ar fi mult mai usor

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Aberam si eu big grin Cea mai buna metoda de a scapa de el e sa ii zici ca iti e ca un frate big grin Ca deh, baietii urasc cand o tipa care le place le zice asta. Sau clasica "mai bine ramanem prieteni". big grin

| TraficantaaDePessos explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Aaa...de trei saptamani incerc sa-i zic ca tin la el ca la un frate si nimic mai multoh go on` si ca ar fi mai bine sa ramanem prieteni. daa` crezi ca intelege?raised eyebrows

| nesuferit a răspuns (pentru TraficantaaDePessos):

Da crezi cai pasa lui de statusu tau big grin. El te iubeste si pana nu te vrajeste nu se lasa

| TraficantaaDePessos explică (pentru nesuferit):

Nu prea are sansebig grin

| nesuferit a răspuns (pentru TraficantaaDePessos):

Aha, inteleg faci pe printesa inabordabila? laughing

| TraficantaaDePessos explică (pentru nesuferit):

Nu draga. e vre`o peoblema daca nu`mi place acel baiat? Si chiar nu are nici o sansa?raised eyebrows

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Toate ca toate, da eu is singurul care a primit ":*" laughing

Cui ii pasa de funde, ":*" e mai bun laughing

| TraficantaaDePessos explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

laughing Daca e mai bun iti mai dau inca unu`:*...laughing

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru TraficantaaDePessos):

Mersi mersi, esti foarte generoasa big grin

| TraficantaaDePessos explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

N`ai de celaughing Doar nu is pe banibig grin

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru TraficantaaDePessos):

Si chiar daca ar fi pe bani, ce, nu merit ":*" pe gratis?phbbbbt

| TraficantaaDePessos explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Ba da meriti:*:*

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru TraficantaaDePessos):

Acum nu stiu daca ar trebui sa zic multumesc sau sa rosesc thinking

| TraficantaaDePessos explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Ce vreilaughing

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru TraficantaaDePessos):

Daca tot esti asa generoasa, nu te duci sa faci cumparaturile in locul meu?big grin

| TraficantaaDePessos explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Nu...trebuie sa ma duc la scoalalaughingbig grin

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru TraficantaaDePessos):

Pfff ce naspa de tine laughing Pai succes la scoala happy

| TraficantaaDePessos explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Multsu`:* Stiusigh Daa` o sa se terminelaughing Cea mai fericita zii` din viata mea o sa fielove struck

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru TraficantaaDePessos):

Cea mai fericita zi pentru ca iti permit sa faci cumparaturile in locul meu?

| TraficantaaDePessos explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Nuu...stai linistitlaughing Daa` intr-adevar e o onoare.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru TraficantaaDePessos):

Si tot n-ai zis de ce a fost cea mai fericita zi :pe Mda, is curios de felul' meu big grin

| TraficantaaDePessos explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Cea mai fericita zii din viata mea o sa fie atunci cand o sa se termine scoalabig grinbig grinlaughing

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru TraficantaaDePessos):

Pfff,abia s-a terminat vacanta si deja vrei iar vacanta?laughing

| nesuferit a răspuns:

Ce urat a sunat asta cu e urat straight face

| TraficantaaDePessos explică (pentru nesuferit):

Daca e urat...Eu chiar nu zic la prea multa lume urat/urata...Da` asta e prea de tot.