| ŞoSeŢeL a întrebat:

Hei! Ziua prietenului meu este peste 2 saptamani si nu stiu ce sa-i iau. Imi puteti da niste idei?

Răspuns Câştigător
| anyia a răspuns:

Depinde de ce varsta are. Oricum, sfatul meu e sa-i faci ceva personalizat. Desi te va costa ceva, iti va aprecia efortul si faptul ca ai idei. Stii, ai putea sa-i dai o carte-album in care sa pui poze cu el, si dedesubt sa-i scrii niste chestii amuzante. De exemplu pune o poza cu voi doi si scrie ceva de genul ''Lui Dumnezeu i-a fost greu sa aiba grija si de tine, de aceea m-a creat pe mine. Te iubesc''...sau chestii marunte dar semnificative.
PS:la multi ani din partea noastra si sa traiti amandoi 100 de anilaughing

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva mai consistent, un tricou de exemplu la care sa adaugi ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-638881 sau http://www.crownfashion.ro/......hei-638878

| Dia :"> a răspuns:

Buna. Frumos ar fi sa-i iei un ceas de mana la moda.
Sau un fular-esharfa. Sunt foarte la moda, cred ca te desqrci tu la qloare, model, marime bla bla love struck. Bafta*!

| ŞoSeŢeL explică:

PS. are 13 ani (sunt noua)