| GiulyBlueEyes a întrebat:

Heii allll...tpuuuu...vroiam sa va spun ca am pierce in limba de aproape 2 saptamana, nu a fost asa cum au zis multi ca doare si nu mai stiu ce.nu. e chiar contrariu. e adevarat ca nu poti manca asa bine. ai limba umflata. da in rest e bine.si apropo.nu au aflat parintii big grin, cine vrea sa isi faca baftabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dar nu stiai ca apar cariile din cauza piercingului, acel metal in contact cu saliva si dintii provoaca microbi si de acolo stii tu, ce am spus inainte.

| felina2011 a răspuns:

Cum de nu te au vazut parinti?laughing)

| Cuoredighiaccio a răspuns:

Buna Giuly, si eu am piercing in limba( dar in cazul meu stiu parintii, hehehhe) cat despre intrebare...la inceput e putin cam dificil sa mananci, si limba este umflata dar o sa te obisuiesti cu trecerea timpului...s'ar putea sa mai dai cu dintii de el, dar nah.se mai intampla! pupici

| GiulyBlueEyes explică:

Pai nu au aflat laughing mama e plecata.si cu tata vorbesc foarte rar.auu.deci risc sa fac carii? dar daca imi schimb pierce`u cu unu de silicon mai fac carii?