| cockie_green a întrebat:

Heii...am 13 anisori si as vrea sa incep din primavara sa ma eplez pe picioare... voi cu ce ziceti sa ma epilez? Nu vreau in nici un caz big-ulstraight face

Răspuns Câştigător
| Șușșș a răspuns:

Cu ceara la cosmetica.
Cel mai bine asa.
Parul va creste inapoi in aproximativ o lune.
Preturile sunt acceptabile.
Iar durerea este putina si suportabila.
Cu aparatul de epilat sau cu lama de ras in niciun caz.
La cosmetica e cel mai bine.
P.S.Nici cu benzi sau crema depilatoare
1.Cu crema parul creste la loc in 1-2 zile
2.Cu benzi se irita zona, nu smulg parul calumea, iar ceara de pe ele ramane pe picior I don't want to see
concluzia? La cosmetica e cel mai bine thumbs up

3 răspunsuri:
| Xab a răspuns:

Cu aparaul de epilatbig grin
Este cel mai eficient.recomand Braun(orice tip).

| annahandball a răspuns:

Da poti sa te epilezi pe picioare da dar pana la genuchi pentru ca mai sus sigur nu e cazul! Ai dretat nu e bine sa te iei cu big-ul pentru ca trebuie sa o faci foarte des. Cel mai bine e cu ceara pentru ca asa creste foarte rar. Daca nu ai curaj sa o faci cu ceara foloseste aparatul pentru ca nu este foarte dureros si nici nu creste parul la fel de repede ca cu big-ul! Succes!

| Flexx a răspuns:

Da. mai bine du-te la cosmetica si o sa fie bine daca e pentru. prima data e bine sa te iei cu ceara ca nu iti va creste mult. sper ca ti-am fost de folos

Pa, pa!