| livixd a întrebat:

Heii am 15 ani si tot timpul cand ies afara sau la un bar cu o prietena si vine multi baieti de 17-18 ani si tot vorbesc despre sex si ne intreaba de ce nu ne incepem viata sexuala si ei o zic sa nu ne fie frica ca e foarte placut si e firesc pentru ca toata lumea face asta si zic ca nu doare dau Fundita:*

3 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

PE EI nu-i dor nimic decat o bag o scot! laughing
Eu tias recomanda sa nu tio incepi acum! Ai toata viata inainte poti face asta pana la 1000 de ani big grin! 15 ani cam devreme. macar dupa 18!
Eu cunosc multe fete de 19/20/21 de ani care nu siau inceput viata sexuala si toti zic ca sunt fete cu capul pe umar si stiu ce isi doresc de la viata! Adica sunt bine vazute. nu curve!

| RELIABLE a răspuns:

Daca problema ta ar fi sa scapi de gurile lor, ar trebui sa te duci la politie a-i scoate o gramada de ba de pe spatele lor, pentru ca esti minor si-a ti-a uplut capul cu prostii.
Dar parerea mea este ca ar trebui sa incepi viata sexuala.

| IncompleteLullaby a răspuns (pentru RELIABLE):

Umm. bai e cam varza faza... adica.nu te simti complexata cu cat mai tarziu cu atat mai bine. Iar cat despre tipii respectivi. Evitati-i cat mau mult. se vede ca sunt disperati dupa atentie. si isi cauta resuscitarea in glume cretine. probabil se distreaza foarte mult pe tema asta si se cred mai inteligenti gen "vaai uite frate ce idiot sunt si despre ce vorbesc radeti de mine". ti-am zis evita-i caaat de muult poti tu. :*