| NinaY a întrebat:

Heii.Am 16 ani, whatever, si vreau sa lucrez si vara aceasta.Ideea este ca nu mai am nru aluia la care am lucrat de am impartit pliante. Intrebarea mea e: stiti vreo firma ceva, unde sa impart pliante? din bucuresti sa fiebig grin Multumesc, dar fundita si voturi!happy

Răspuns Câştigător
| Mălinuşaaa a răspuns:

Opaa l`am trimis de 2 ori laughing

4 răspunsuri:
| Mălinuşaaa a răspuns:

@Dunnamite: daca nu poti sa ajuti nu te mai baga aiurea in seama. penibil esti u ca jignesti oameni de aiureawinking macar stii ce inseamna "whatever"?!? laughing) maa copil du`te si te joaca

| Mălinuşaaa a răspuns:

@dunnamite : daca nu poti sa ajuti. macar nu te mai baga aiurea in seamawinking penibil esti u ca jignesti lumea de aiureawinking waaa copil.du`te si te joacawinking lasa TPU laughing [si nu stiustraight face din pacate nu te pot ajuta straight face ]

| Mălinuşaaa a răspuns:

Merciii pentru fundita kiss esti o scumpic big hug ai gasit job?

| Dunnamite a răspuns:

Whatever laughing... esti ff simpatica ca ai zis "whatever" dupa varsta ta, te face mai importanta probabil, desi penibila!