| Mwhahahaa a întrebat:

Heii...am luat acel program numit movie maker pentru a face un videoclip, cu poze, scris, efecte, muzica... dar habar am cum sa-l folosesc...sunt pe aici oameni care sunt dispusi sa ma ajute in legatura cu asta? daca se poate spuneti-mi pas cu pas...laughing...pasul 1, 2, 3laughing am nevoie urgentkiss multumesc frumoskiss see you soonwinking wave

5 răspunsuri:
| Mwhahahaa explică:

Apropo, dau funditahappy

| Leea1234 a răspuns:

Este foarte simplu...citeste cu atentie, si iti dai seama singura...
dac nu reusesti...lasa-mi id-ul tau in privat ...si cand am sa am timp (pentru ca mai toata ziua sunt la serviciu)iti explic pas cu pas!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Poti sa imi lasi idul tau pe mesaj privatwinking big grin Dar depinde si de ce windows ai, si de ce versiune ai luatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vali