| VooDau a întrebat:

Heii happy, am nevoie de ajutor straight face, simpatizez o fata puppy dog eyes, si cineva mi-a zis ca daca vreau sa fiu impreuna cu ea happy trebuie intai sa devenim cei mai buni prieteni happy si pentru asta trebuie sa discutam mult si nu stiu despre ce sa discut cu ea sad, ma puteti ajuta? xD
Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| FollowTheLight a răspuns:

Despre orice laughing Fii creativ, si cel mai important fa-o sa rada, dar sa fie glume bune. Vorbiti despre muzica, scoala, profi, prieteni, filme.iar daca te intreaba cf? nu raspunde cu bine, e prea plictisitor. Spune-i exact ce faci, poti incepe o discutie de la asta big grin

3 răspunsuri:
| foreveryou a răspuns:

Discutiile vin de obicei de la un simplu buna, ce faci?, iar in functie de ce iti raspune aia ca face, deschizi subiectul conversatiei (asta daca nu vrei sa discuti ceva mai special cu ea smug ) ehe laughing)

| nothingggg a răspuns:

Ca sa deveniti buni prieteni prima data trebuie sa o iei usor iar ca sa subiect de discutii. puteti vb de scoala de bancuri.iar cel mai important e sa va cunoasteti : intreab.o vei place. ce zodie e. culoarea /mancarea/ preferata iar alte subiecte de discutat vor venii de la sine trebuie ca si ea sa fie sociabila. pe masura ce va cunoasteti o sa va spuneti mai multe happy iti urez succes happy

| Alexandra1807 a răspuns:

Puteti vorbi despre pasiunile ei, filme, muzica etc. ce ii place si ce nu, astfel incercand sa gasiti lucruri in comun care sa va uneasca...Mult succes!