| Anna_2215 a întrebat:

Heii! am nevoie de ajutorul vostru? recunoasteti prin ce vb? adica nu-i mess? ce este? helpp. funda! http://hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do? albumId =417700559&photoId=5581069804&ownerId=539308511

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Buna. Cred ca am cateva variante de raspuns. puppy dog eyes

Yahoo Messenger 10 - Ultima versiune de Yahoo! Messenger
Detect Invisible.Me - Versiunea desktop a DetectInvisible.Me (program Windows)
Yahoo! Messenger Now Playing - plugin Winamp - Îţi setează la statusul de Messenger numele melodiei puse în Winamp
Yahoo Multi Messenger - Cu el poţi porni mai multe instanţe de Yahoo! Messenger deodată
Webcam Record - Cu el poţi să înregistrezi webcam-ul la Yahoo! Messenger
Importă Contactele - Vrei să te muţi pe Yahoo! Messenger? Ai nevoie de lista veche de contacte cu toţi prietenii din Addressbook, Outlook, Outlook Express sau Windows Live (MSN)? Nimic mai simplu, instalează programul şi mută lista!
Află IP-ul persoanei cu care vorbeşti - De când vroiai să afli IP-ul unei persoane? Acum este simplu: Aflarea IP-ului se face într-o clipă. Deschideţi executabilul, vorbiţi pe Mess cu persoana, iar programul va arata automat IP-ul celuilalt.
Schimbă lungimea status-ului - Ai limită de caractere la status?
Caută în Arhivă - Cred că te-ai săturat să tot cauţi o conversatie în arhivă... Acest program rezolvă bătăile de cap!
Red Skin pentru Yahoo! Messenger - Un skin de culoare roşie foarte simpatic care merită încercat!
Cow Skin pentru Yahoo! Messenger - Skin amuzant pentru Messenger, schimbă interfaţa plictisitoare de Yahoo! cu o vacă, este foarte tare, recomandăm!
Yahoo Messenger Tweaker - Salvează parole, descarcă avatar, customizează animaţii, şterge status, şterge reclame şi multe altele, un program care nu trebuie să lipsească!
Fake Status Idle - Arată Idle pentru ID-ul tău chiar daca eşti la calculator, te ajută să te ascunzi de unele persoane sau să le păcăleşti!
Auto Away - Auto respond, un program ce răspunde automat cu un mesaj setat de tine tuturor celor ce te contactează cât timp eşti plecat de la calculator
O fereastră pentru toţi - Cu acest program poţi vorbi într-o singură fereastră cu câte persoane vrei, GATA cu 100 de ferestre! În una singură ai toate convorbirile!
Decodează arhiva de Messenger - Un program foarte bun, care decodează arhiva de Mess. Nu necesita instalare, doar dai clic pe el, şi vede automat toate arhivele din calculatorul tău, oricine s-a logat, şi toate mesajele, fără nicio parolă!
Smiley-uri XXX pentru Messenger - Smiley-uri tari de tot.
Buzz Sounds - Sunete de Buzz pentru Yahoo! în română, foarte comice, încercaţi cu încredere!
Fură avatarul - Cu acest program printr-un singur clic poţi fura avatarele tuturor celor din lista ta, foarte simplu şi eficient!
Vezi Webcam Messenger fără permisiune - Acum ai şansa să furi webcam-ul celuilalt fără să-i ceri permisiune
Înregistrează Webcam Messenger - Înregistrează imaginile de la webcam şi le face filmuleţ pentru a-l putea viziona mai târziu
Şterge-te din lista cuiva - Te ştergi din lista de Messenger a altcuiva, foarte util programul!
Yahoo Messenger Portabil - Îl copiezi pe Stick, are 28 MB, şi rulează direct de pe stick, nu trebuie instalat. Este ideal pentru cei care folosesc Yahoo! Messenger la serviciu, şcoală etc.
Status mişcător pentru Messenger - Descarcă programul şi urmează instrucţiunile: Nick cua ban: Adresa ta fara @Yahoo.com, Status moi: Animate - 300, Mai jos scrii statusul, Bieu Turong: Headphones, apasă Thay Doi (primul buton)
Face să dispară reclamele din Yahoo! Messenger [foarte util] - Salvează fişierul, dă dublu clic pe el, închide şi redeschide Yahoo! Messenger şi reclamele de jos au dispărut ca prin minune!
Yahoo! Messenger 8 în Română - Yahoo! Messenger în limba română
Yahoo Messenger Automater - Un program cu care poţi seta când şi cum să se schimbe statusul la Messenger. Aşadar, poţi să pui ca la ora 10 statusul să fie Busy iar la 11 să fie Invisible!

| DakotaRoyse a răspuns:

Cred că e Windows Live Messenger.

| Sἶrenἶa a răspuns:

...dc apare hi5-u meu? laughing

adica doar linkul ala care apare albastru

nu ala intreg

| annk_6204 a răspuns:

Cred ca prin MSN.