| EllaDaniela2000 a întrebat:

Heii! Am nevoie de un sfat. Ce sa fac? confused Am un iubit pe care il iubesc nespus de mult,dar in ultimul timp,au fost multe certuri,nu ne-am inteles prea bine,dar impacarile erau mereu minunate. Idee e ca as vrea sa ma despart de el,dar nici nu as vrea. Nu stiu ce sa fac... Faza e ca mi-e frica ca sa nu ajungem sa fim mult timp impreuna si dupa sa ne despartim,despartirea va fi prea dureroasa,si am avut parte in viata de multe necazuri,nu mai vreau sa sufar. Tineti cont ca il iubesc enorm de mult,dar as putea suferi dupa si mai mult. Ce ar trebui sa fac, sa continui sau sa pun punct?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Eterna intrebare fara raspuns.Tu stii povestea drobului de sare?