| Den30 a întrebat:

Heii! Am o colega de banca foarte enervanta. Imi arunca lucrurile pe jos,bea din bidonul meu de apa, cand ma intreaba daca poate lua ceva din mancarea mea si eu ii zic "Nu!" ea o face oricum.
Vreau sa ma razbun pe ea laughing
Da stiu ca nu e frumos si nici matur nu e.dar...
Cineva cu idei de farse pe care le pot pune in aplicare? >:

Răspuns Câştigător
| pisicutzza990 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau as face asa laughing 1. Pune sare cu tona in bidonul cu apa
2. Pune mult piper in mancare, dar ai grija sa nu se prea observe ca sa nu isi dea seama
3. Pune-i guma pe scaun
4.Mazgaleste-i caietul, ultima foaie cu un creion, dar sa nu te vada nimeni, sau macar sa nu afle ca tu ai facut asta
5. Daca stii de cine ii place, eu cred ca ar trebui sa o dai in gat laughing

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Iti arunca lucrurile? Fa si tu la fel.
Iti bea din apa si iti mananca din mancare? Pur si simplu nu ii mai da, sau pune in mancare ceva ce nu-i place.

| neutrino a răspuns:

Intr-o zi pune piper mult si eventual niste ardei iute in mancare.

| SkyPilot a răspuns:

Sare in bidonul cu apa happy Sau, daca esti mai sadica, un purgativ in mancare happy

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Mai bine o spui profesoarei ca sa rezolvi de tot problema.

| Den30 explică (pentru OmulDeStiinta1986):

Nu sunt genul ala. smug Nu imi place para

| OmulDeStiinta1986 a răspuns (pentru Den30):

Nu o parasti. ci iti faci dreptate in mod civilizat. asa cum daca un om se duce la politie sa ceara politistului sa dea amenda cuiva.