| Geeorrgii a întrebat:

Heii am o intrebare cum pot scapa de celulita? Fara creme.

5 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Fa-ti gomaj din zat de cafea. Il poti combina cu o crema hidratanta sau ce crema ai tu prin casa, si-ti masezi zonele problematice. Are un efect relativ rapid. Impreuna cu sportul fizic si alimentatie lejera lucreaza minunat.

| Geeorrgii explică (pentru FlorenceVi):

Am auzit de aceasta solutie dar nu am incercat ca mi s-a parut o porcarie am sa incerc multumesc.

| FlorenceVi a răspuns (pentru Geeorrgii):

Nu-i deloc o porcarie. Are un efect mult mai bun si rapid decat cremele sau lotiunile din comert anticelulitice.