| monnizt a întrebat:

Heii.Am o intrebare..Eu am un iubit.Ne intelegeam perfect, pana acum 2 zile.El sta cu alte fete tot timpul şi noi doi nu petrecem asa mult timp împreună.Ne-am injurat in clasa si ne-am certat in ore.Prietena mea l-a intrebat de ce ne certam si el a zis ca nu e real că e o joaca.Fosta lui iubita inca il mai place si el petrece mult timp cu ea.Eu..recunosc,sunt geloasa.Ea a recunoscut ca sta cu mine doar sa se apropie de el si ca vrea sa ne desparta.In plus mai sunt si alte fete care vor sa ne desparta.Noi doi nu ne mai bagam in seama,nu-mi mai raspunde la mesaje şi azi cand mi-a curs sange din mana,la sport, lui nu i-a pasat.Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa-l lasi in pace, nu te merita

| mimiwewem a răspuns:

Nu e frumos să vă spălați rufele în public. Iar el, nu te merită. Lasă-l!

Răspuns utilizator avertizat
| Papusa_Oly_1998 a răspuns:

Sa te duci la el maine si sa clarifiati lucrurile asa nu se mai poate