| Pitufinaa a întrebat:

Heii:* Am o mica(mare ) problemastraight face Deci sunt cu un baiat dar el vrea sa iesim pe afara, in oras, etc dar eu nu prea vreau deoarece parintii mei nu stiu. ce pot face.eu chiar il iubesc... dar nu ii pot spune de parintisad

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Tu nu iesi din casa deloc? Cu colege, prietene etc? Atunci rau faci. Nu zic ca e bine sa iti minti parintii, dar din cand le poti spune ca iesi cu prietenii, colegii si sa iesi si cu el.
Oricum vorbeste cu baiatul, explica-i problema pentru ca nu exista relatie de iubire fara sinceritate si incredere.