| Pufuuletii a întrebat:

Heii, am o mica problema, cum pot bloca un abonament cosmote? Am pierdut telefonul si evident l-a luat cineva
Dau fundita pentru cine imi raspunde corectlove struck

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Telefonezi la operatorul de telefonie, dai datele de identificare pe care ti le cere si ti-l blocheaza automat.

4 răspunsuri:
| Burlacu006 a răspuns:

Pai e simplu.te duci acolo de unde ai luat telefonul si spui sa iti blocheze abonamentu dar grabestete pana nu iti face cosuplimentar

| Pufuuletii explică (pentru Burlacu006):

Eu aveam nevoie la o ora destiul de tarzie nu aveam cum sa merg acolo big grin

| Burlacu006 a răspuns (pentru Pufuuletii):

Atunci mergi azi si explica-le ca tiai pierdut telefonul si vrei sa blochezi abonamentu

| denna_6865 a răspuns:

Te duci la agentie, ma rog.de acolo de unde ai luat telefonul.Le explici cum sta treaba si ca vrei sa iti blochezi abonamentul..si ai rezolvat.cel putin eu asa am facutbig grin