| DidiutzMic a întrebat:

Heii happy Am o mica problema. In fiecare zii tot stau pe ganduri cum sa ma imbrac. Adica am haine dar habar nu am cum sa le mai asortez ca sa iasa misto. Imi dati niste sfaturi? Sau niste linkuri cu poze sau ceva de genu, va ro eu puppy dog eyes Dau funda.

1 răspuns:
| Francescax5 a răspuns:

Buna, depinde ce haine ai. Degeaba atasam poze, nestiind ce ai tu in dulap. Incearca sa le asortezi intr-un mod mai inedit, cum nu le-ai purtat niciodata.