| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Am o "prietena" si mi-a zis ca a vorbit cu baiatu' pe care il plac si a zis ca nu ma place ...La inceput sa nu am crezut pentru ca ea de obicei minte ...Si azi l-am intrebat pe baiatu' pe care il plac daca o cunoaste si a zis ca da si dupa a zis ca ea il cunoaste.Ce as putea sa inteleg din ce a zis?
Si a doua problema este ca ea mi-a zis ca baiatu' pe care il plac a zis destul despre mine si eu sunt foarte sensibila si am inceput sa plang cand am auzit ca o cunoaste. Acum nu stiu ce sa cred adica el se comporta asa draguu' cu mine m-a intrebat ce am mai facut, mi-a zis ca sunt tare si mai multe chestii dragute.As vrea sa stiu daca merita sa o cred pentru ca eu chiar tine la el si plang doar pentru persoane la care chiar tin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Poate am eu un simţ al umorului mai sadic, dar mor când văd puştoaice de 12 ani spunând că plâng pentru aşa ceva.
Da, există posibilitatea ca tipul să îi fi spus că nu te place. Sau se poate ca fata aceea să mintă. Decât să plângi "să suferi cu adevărat" [rolling on the floor))] pentru atâta, mai bine îţi faci curaj şi întrebi băiatul respectiv dacă te place.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca nu sti ce sa spui ...Mai bine taci dracu' din gura -.-

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vezi doar să nu începi să plângi.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Poate acea "prietena" nu iti este prietena, poate este indragostita si ea de el, fara ca tu sa stii, si minte pentru a mai spera la o relatie cu el. Bineinteles ca nu excludem nici a doua varianta, se poate sa nu te placa, dar dragostea vine cand nu te astepti, nu trebuie sa plangi, sunt alte lucruri mai importante.

| Sory8 a răspuns:

Eu zic sa nu ai incredere in nimeni (mai ales ca sti ca le are cu minciuna) intreaba-l tu pe baiat sau cerei prietenia nu e asa de greu + ca si fetele cer prietenii nu doar baietii
Incearca sa fii tu si sa nu te uiti in stanga si in dreapta happy
Sper ca te-am ajutat