| andreeaiggy a întrebat:

Heii, am o problema. Sunt cu un baiat foarte dragut de 2 zile si a inceput sa-mi placa din ce in ce mai mult de el. Cum pot afla daca chiar ma place? Azi am vorbit cu el, parea foarte plictisit.O prietena de-a lui m-a avertizat ca el mai are " relatii " la badjocura, dar verisoara mea imi povesteste cum de fiecare data ii spune ca ii place de mine. Ce sa cred?! Ieri, o prietena l-a intrebat daca chiar ii cu mine si a spus ca ii. Mi se pare ca nu-i " adevarata " relatia noastra... Ce sa fac?! Funda. :* :*

4 răspunsuri:
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Nu ai ce sa faci...simpatia intre doua persoane vine de la sine sau deloc; ca va spuneti unul altuia altceva, sunt doar cuvinte.
Oricum la 15 ani e prea devreme sa ai relatii serioase, vei cunoaste si alti baieti, nu iti fa griji. Daca te vrea langa el, te va cauta singur, fara sa il chemi tu; daca nu...nu big grin

| andreeaiggy explică (pentru Laurentiu_Barbu_1985):

De fapt, am aflat. Era cu mine la badjocura...