| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu 2 intrebari pentru voi:hee hee
1. Vi se pare cam mul pentru o fata inaltimea 1.65?
2. Se potriveste o fata de 1.65 cu un baiat de 1.75?batting eyelashes
Fundita la cel mai bun raspuns!:*

Răspuns Câştigător
| KellyK13M a răspuns:

1. e bine daca o fata are 1.65
2. se potriveste o fata de 1.65 cu un baiat de 1.75 pentru ca nu e mare diferenta

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

1.nu e mult
2.la inaltime, da.Dar nu are decat cata importanta vrei tu sa-i dai lucrul asta

| Danna4Joy a răspuns:

Heii happy! Uite mie nu mise pare mult 1.65. Cat despre faza cu potrivitul. daca iti place acel baiat nu cred ca ar trebui sa conteze inaltimea sau alceva :-x.

| manu01manu a răspuns:

1. mie nu mi se pare mult, adica bine ca nu ai 1.74
2.da, de ce sa nu se potriveasca

| xDianne a răspuns:

1.Nu e mult. E perfect happy.
2.Ce contează dacă te potriveşti sau nu? Contează că vă iubiţi :X
Eu am 1.59 si am fost cu un baiat de 1, 75 tongue. Şi chiar a fost o perioada foarte lunga. happy