| AndreeaCatalinaaa a întrebat:

Heii! Am si eu doua intrebari pentru directionere. big grin
1. Stie cineva de unde pot lua postere cu One Direction? Nu vreau sa le comand online, ci din reviste de luna asta. Am luat deja revista Bravo. Voi ce reviste mai stiti? Si vreau sa va intreab si daca mai sunt pe stoc reviste din acelea numai cu postere.
2. Niall Horan este sau urmeaza sa fie cu Ellie Goulding?
Stiu ca au fost trei intrebari, dar asta e. laughing Multumesc mult.

6 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Nu-s deloc „direcționist", da îți dau o sugestie: de ce nu îți iei tu de pe google poze în format mare cu trupa aia, le pui pe un stick și mergi la un magazin specializat în papetărie și le imprimi frumos pe hârtie de poster, sau coală A3, A2, depinde cât de mare vrei?
E doar o idee happy

| RuxandraBianca a răspuns:

1. fa cum a zis DarQueen
2. nu, niall nu este si nici nu va fi cu fata aia.

| RuxandraBianca a răspuns:

e doar o minciuna pe care au scos-o mincinosii de la bravo.

| Rockerul2012 a răspuns:

Lasa revistele, cumpara de calitate, hartie groasa pe www.posterstore.ro