| RoxxiSixx a întrebat:

Am si eu o "framantare". de apriape o luna si jumatate sunt bff cu un baiat pe care eu il plac de ceva vreme. el a facut pasul asta de a ma intreba daca vreau sa fiu bff lui, numai ca se cam i au alte intorsaturi. cand suntem doar noi doi ne comportam ca si cum am fi impreuna lucru care ma face sa mi placa si mai mult de el. un sfat? Sa ii spun ce am pe suflet sau sa o las asa? Mi e frica sa nu stric nici prietenia pe care o avem... mersi

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Urmareste-l un pic si ai sa te lamuresti daca ar merge mai mult. Vezi cum te priveste, daca se lumineaza cand te vede, atinge-l usor ca din intamplare, vezi daca te atinge si el, daca isi aranjeaza parul cand vorbeste cu tine... Micile lui gesturi il vor trada.

1 răspuns:
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa ii spui ce simti. Poate si el simte la fel si are aceeasi temere catine sa nu strice prietenia pe care o aveti deja. Merita incercat multa bafta