| andii a întrebat:

Heiikiss!
Am si eu o intrebare:baietilor de la 15 ani in sus. le plac fetele fitoase, adica mai pitzi...big grin? sau mai elegente, sau daca vrei sa atragi in baiat mai stil hip-hop[rapp] ce gen ar fi bun? ajutor va rogbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Monna a răspuns:

Eu cred ca genul de gasca. sport. dar sa stie sa fie si feminina [ma refer aici eleganta ].thinking

| rey a răspuns:

Genu care sta si pe orizontal.
fetele,, pitzi'''atrag doar baieti obsedati de sex, care sunt fascinati de ele.
sau poate ii jignesc, asa e natura umana, scoate-ti in evindenta ceva forme si ai succes.
Tu alegi. Sau poti intemeia o prietenie bazate pe nivel de iq, interese comune, activitati comune dar nu cred ca esti genul.
Daca te vei stradui suficient il agheti pariezoh go on.

| BUFU_7128 a răspuns:

Conteaza baiatu.nu poti sa spui ce fete ii plac dupa genu d muzicahappyintereseaza-te despre el si bagate in seamatongue...restu depinde d elhappy...si in legatura cu fetele fitoase, nu prea sunt placutehappy

| Rebecca a răspuns:

Deci mai fata... Fii tu insati si o sa se gaseasca cineva sa te placa. happy

| Bacemi a răspuns:

Mie imi plac fetele decente. Prefer o fata care e mai rezervata. Mai degraba eleganta. Dar fiecare baiat are preferintele lui.