| Vampixu a întrebat:

Heii, am si eu o mica problema. Joc IMVU de cativa ani buni si, desii am experienta acum chiar nu stiu ce sa fac laughing. Cand cumpar un lucru [haine, accesorii, apartamente, etc.] imi spune :"Sorry, this item cannot be worn with your avatar". Deci, chiar nu stiu ce sa mai fac, am sters IMVU si l-am reinstalat, am vorbit cu alte persoane cu experienta care tot nu au reusit sa-mi rezolve problema. Cine joaca IMVU si a intalnit aceasta problema, sa ma ajute si pe mine. Multumesc

Răspuns Câştigător
| luckyluke a răspuns:

Acea atentionare s-ar traduce aproximativ cam asa : "Ne pare rau, acest obiect nu poate fi purtat de avatarul/pesonajul tau", sau, cu alte cuvinte, nu este compatibil cu avatarul/personajul tau.
Ce poti face? Schimbi avatarul ( piele, coafura, inaltime, sau ce mai e pe acolo)
P. S.
Nu mai sunt pe IMVU de vreun an si jumatate, deci nu prea mai stiu sigur ce si cum mai e pe acolo, dar mesajul ala cam asa s-ar traduce. Bafta!