| MătaSpuneCaEsteSceneQeen a întrebat:

Heii am si eu un samsung c6625 big grin cum pot pune si eu parola la mesaje? puppy dog eyes dau funda big grin

1 răspuns:
| Xd_Iulik_1994 a răspuns:

Eu am un Samsung B 3410 si am reusit sa-l parolez, pot sa blochez cartela sim, sa pun cod la telefon, sa pun parola la mesaje, fisiere, setari, meniu etc... Trebuie sa umblii la Setari-Securitate-Schimbare parola(in caz daca ai un telefon Samsung)! Ai grija sa alegi o parola pe care poti sa o memorezi usor si care sa fie confindentiala! Din moment ce ai uitat-o, putine sanse mai ai (cred) sa o recapeti, deci pune o parola cat mai accesibila! Parola la telefonul meu de exemplu e din cifre de la 0 la 9.Succes!
Sper ca te-am ajutat! Funda?:O3