| TeIubesccc a întrebat:

Heii;; ). Am terminat cls a 8a. trec a 9a si ma gandeam sa ma duc in liceul Victor Babes la profilul stiinte sociale. [ tin sa mentionez ca sunt din Bucuresti ]. Vreau pareri despre liceu, sfaturi. Fundita love struck

Răspuns Câştigător
| AdyGeo a răspuns:

Nu e deloc "puscarie", stay chill, e mai rau de atat. devil So, welcome to hell! We have cookies! smug just kiddin'... laughing Iti zic eu ca Babes e super ok, profi buni si intelegatori atata timp cat nu iti faci un hobby din ai calca pe nervi, colegi de treba etc... Eu sunt tot la stiinte sociale.

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Da si eu sunt in babeees:X:Xlaughing. deci aparent e puscarie dar dupa un an o sa vezi ca e marfa :X. sper sa ai noroc de profi calumea si de colegi super:*. bafta. big hug sa ma anunti daca intri big grin

| PrecioussGirl a răspuns:

Da se cam poartahee hee

| TeIubesccc explică:

Se poarta cumva uniforma? laughing