| AndreeaDeiia a întrebat:

Heii, anul asta trebuie sa "impodobim" clasa a Vlll a.
Nu prea stiu cum, ceva idei?
Sa nu intelegeti gresit, eu am idei doar ca am niste colegi imposibili si nu le place nimic.
Prevad un razboi intre gusturi la impodobirea clasei. laughing
Ei si-au ales culoarea turcoaz si alb.

7 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Propun ca pe langa decoruri sa adaugati si ceva instalatii cu beculete, eventual joc de lumini. Clar imbunatateste aspectul. big grin

| SabinaQueen a răspuns:

Si tu ce culori ti-ai alege?

| AndreeaDeiia explică (pentru SabinaQueen):

Pai daca ei termina si ei asa vreau tot alea, eu sunt a 7, si trebuie sa fie clasa in culorile alea..eu la anul cred ca mi-as alege crem si rosu.

| SabinaQueen a răspuns (pentru AndreeaDeiia):

Turcoaz si alb sunt doua culori frumoase! Cred ca nu trebuie sa alegi niste culori, doar poti sa vii si cu alte idei.

| AndreeaDeiia explică (pentru SabinaQueen):

Nu culoarile sunt problema ci impodobitul clasei.

| SabinaQueen a răspuns (pentru AndreeaDeiia):

Pai daca ai idei, impartaseste-le colegilor tai. Nu se poate sa nu fie de acord cu nici o idee.

| Dyana8 a răspuns:

Scrieti cateva mesaje dragute pentru ei pe coli A4, desenati frumos pe ele si le lipiti/agatati prin toata clasa. Sau faceti un colaj mare cu poze de ale lor scoase la imprimanta si le puneti pe ceva, un carton mare sau altceva si agatati-l pe undeva, gasiti voi. Bafta la "impodobit".winking