| teoodoora96 a întrebat:

Heii, as vrea sa stiu. daca se poate descarca photoshop de pe net, si daca daa, de pe ce site.big grin? dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Andreibossunr1 a răspuns:

Buna,
Da,de aici poti lua:
http://www.photoshop.com/
asta e trial, daca vrei full version trebuie cumparat.
pa-pa, sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| yanly a răspuns:

Google: download adobe photoshop cs4 portable
si cancel mereu la licenta ca merge si fara
Funda?

| ChristineChiflă a răspuns:

Nu. Nu se poate descărca. Este un program care trebuie cumpărat. Și te anunț că e destul de scumpuț. Unele persoane au acest program, pentru că l-au piratat. Ceea ce nu îți recomand sub nici un fel. Dar exista multe alte programe asemănătoare lui. Depinde, pentru cei vrei PhotoShop? Editat, animații...etc.