| changegirl a întrebat:

Heii:* As vrea si eu statusuri de fotbalisti, de dragoste cu fotbalisit ceva gen:o fata frumoasa are alaturi de ea un fotbalist, sau orice de genul asta.Dau funda:*!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata este frumoasa doar daca are alaturi o chestie d-aia cu freza de road-runner? ce oribil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu toti fotablistii sunt asa, stii, nu?

| owesome a răspuns:

Penibil.

| Evelyna_Eve_1999 a răspuns:

Nu iubi un fotbalist [-x Ca-i un lucru foarte trist puppy dog eyes Cand tie dragostea mai dulcebatting eyelashes Isi i-a mingea si se duce :o!